Streetbeat szuka profesjonalistów i rozbudowuje wrocławskie biuro

Streetbeat, innowacyjna firma fintechowa z Doliny Krzemowej, rozbudowuje swoje biuro we Wrocławiu i w 2022 roku planuje podwojenie zespołu deweloperskiego.

Streetbeat, bezpłatna aplikacja do inwestowania i handlu akcjami oraz kryptowalutami z własnym rynkiem profesjonalnych strategii inwestycyjnych, ogłosiła dziś plany podwojenia w tym roku wielkości swojej działalności w Polsce, aby wesprzeć swój globalny rozwój. Streetbeat, który niedawno pozyskał 10 milionów dolarów z rundy inwestycyjnej, stworzył rynek strategii inwestycyjnych, który daje każdemu użytkownikowi spersonalizowaną listę rekomendacji w oparciu o jego zainteresowania i profil ryzyka. Ponad 35 000 inwestorów zarejestrowało się na platformie podczas 30-dniowego prywatnego uruchomienia wersji beta, a firma zrealizowała 125 000 zleceń handlowych w pierwszym tygodniu.

 

Damián Scavo, dyrektor generalny Streetbeat, mówi: „Jesteśmy globalną firmą z korzeniami w Dolinie Krzemowej i szukamy ludzi, którzy chcą dołączyć do firmy, która już teraz przekracza oczekiwania. Firmę zbudowaliśmy z pasji i poszukujemy osób z wysokimi umiejętnościami technicznymi, które podzielają nasze zaangażowanie w zmianę oblicza inwestowania. Chętnie pomożemy Ukraińcom, Białorusinom i Rosjanom, którzy przeprowadzają się do Polski i potrzebują wiz oraz zakwaterowania, dołączyć do naszego zespołu we Wrocławiu.”

 

Poszukujemy osób na stanowiska:

 

Senior Mobile Developer

https://www.linkedin.com/jobs/view/2956200238/

Senior Backend Developer

https://www.linkedin.com/jobs/view/2956294174/

Fintech Customer Service Analyst

https://www.linkedin.com/jobs/view/2960660096/

Senior Head of Recruiting

https://www.linkedin.com/jobs/view/2968784377/

Office Administrator

https://www.linkedin.com/jobs/view/2964498639/

 

CTO Streetbeat Maciej Donajski dodaje: „To wyjątkowa okazja dla specjalistów technicznych w Polsce, aby stać się częścią globalnej rewolucji w branży fintech. Możliwości dla inżynierów i programistów w Polsce jest wiele, ale my oferujemy coś wyjątkowego. Nie szukamy tylko ekspertów: szukamy wizjonerów”.

 

Streetbeat przyciąga szerokie grono inwestorów dzięki połączeniu prostego handlu online z robo-doradcą, który realizuje zaawansowane strategie inwestycyjne oparte na danych dostarczanych przez sprawdzonych profesjonalistów. Platforma wystartowała z dwiema strategiami i będzie wprowadzać kolejne, w tym kryptowaluty, ETF i inne. Streetbeat demokratyzuje strategie oparte na danych, jednocześnie zmniejszając przepaść technologiczną i informacyjną, która istnieje między przeciętnym inwestorem a Wall Street.

 

O Streetbeat

 

Streetbeat jest globalną firmą z branży fintech, zajmującą się demokratyzacją i demistyfikacją inwestowania oraz udostępnianiu go wszystkim. Opatentowana technologia Streetbeat została zaprojektowana tak, aby umożliwić użytkownikom korzystanie z algo-tradingu i cennych danych, które mogłyby być trudne do odkrycia i rozszyfrowania, a dzięki prostemu procesowi wdrażania pozwoli im na przejęcie kontroli nad swoją przyszłością finansową. Firma ma siedzibę w Palo Alto w Kalifornii i jest własnością prywatną. Streetbeat, LLC („Streetbeat”) jest zarejestrowanym przez SEC doradcą inwestycyjnym. Mogą obowiązywać inne opłaty, szczegóły w taryfie opłat.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij