Serwis odłożonego publikowania do socialu PublBox wszedł w final 160 startupów na Web Summit

Serwis odłożonego publikowania do socialu PublBox wszedł w final 160 startupów na Web Summit

Web Summit to jedna z największych i najbardziej prestiżowych imprez technologicznych z ponad 70 tysiącami uczestników z całego świata. W 2018 r. odbędzie się on w Lizbonie w dniach 5-8 listopada. Oprócz bogatego programu konferencji i aktualnej wystawy, w ramach Web Summit odbędzie się konkurs start-upów, w które zainwestowano do 3 milionów euro.

Serwis PublBox wszedł w final startupów, które powalczą o zwycięstwo, prezentując swoje projekty międzynarodowemu jury i inwestorom.

„Nasz zespół intensywnie przygotowuje się do pitchingu, ponieważ Web Summit to jedno z największych wydarzeń w świecie IT-biznesu i najlepsza platforma dla prezentacji startupów! W ciągu ostatniego roku osiągnęliśmy ogromny postęp w rozwoju naszego produktu, pracowaliśmy bardzo dużo, dlatego szczególnie cieszymy się, że możemy znaleźć się na liście finalistów w takim globalnym i przełomowym wydarzeniu, w którym reprezentowane są niemal wszystkie segmenty rynku IT w wielu krajach „- powiedział Alexander Stefanovich, prezes PublBox.

Na Web Summit firma PublBox przedstawi zaktualizowane pozycjonowanie i zaawansowaną funkcjonalność serwisu.

Zespół PublBox zaprasza uczestników Web Summit 5 listopada na stoisko B431, a także 6 listopada na pitch (PITCH Stage 3, 11: 30-12: 30).

PublBox to serwis internetowy dla blogerów i małych firm współpracujących z portalami społecznościowymi. PullBox łączy w sobie odłożone publikowanie do głównych sieci społecznościowych dzięki zaawansowanym narzędziom, takim jak Post Advisor, Edytor Graficzny itp.

Web Summit to największa konferencja technologiczna w Europie z udziałem ponad 70 tysięcy uczestników i platformą, na której spotykają się wiodące firmy technologiczne, definiująca przyszłość różnych branż i naszego życia.

Serwis odłożonego publikowania do socialu PublBox wszedł w final 160 startupów na Web Summit

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij