Najbezpieczniejsze słuchawki na świecie

Najbezpieczniejsze słuchawki na świecie

Pamiętajcie, że zawsze, gdy myślicie, że nic nowego nie da się już wymyślić w branży technologicznej to prędzej czy później swoim produktem zaskoczy Was kolejna firma. O tym, że wszystko, co najlepsze przed nami i „potrzeba jest matką wynalazku” wie firma Aftershokz. Zajmuje się ona produkcją tylko jednej rzeczy, ale jest ona dopracowana w każdym detalu.

Słuchawki Aftershokz działają na zasadzie przewodnictwa kostnego. Co to oznacza? Używają one kości czaszki jako systemu rezonatorów – to zjawisko nazwane jest przewodzeniem kostnym. Dzięki wprawianiu kości czaszki w odpowiednie drgania, dźwięk przekazywany jest do naszego ucha wewnętrznego. Inaczej mówiąc słuchawki zakłada się na wysokości kości policzkowej i przekazują dźwięk przez drgania, a ucho jest całkowicie odkryte. Dzięki temu można chociażby biegać czy jeździć rowerem i słuchając muzyki nie tracić kontaktu z otoczeniem. Dzięki wielofunkcyjnemu przyciskowi można odbierać również połączenia telefoniczne, więc rozmowa w aucie w trakcie jazdy i słuchania muzyki nie będzie już wymagała niczego poza jednym przyciskiem. Warto pamiętać, że działają one na Bluetooth, więc nie trzeba martwić się kablem. Na pełnym naładowaniu gotowe są grać do 6 godzin, co na trening sportowy zdecydowanie wystarczy. Ich giętki i lekki pałąk sprawia, że są bardzo wygodne i mieszczą się pod kask rowerowy. Odporność na pot i lekki deszcz to kolejna zaleta, o której warto pamiętać. Sama technologia znajduje coraz więcej zastosowań w życiu codziennym. Aftershokzów używają chociażby matki, które na spacerach mogą idealnie słyszeć muzykę i swoje dziecko. Mnogość sposobu ich użytkowania zależy od Waszej kreatywności, a o wszelkie kwestie techniczne zadbał producent.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij