Separator parkingowy – postaw na jakość

Separatory parkingowe codziennie narażone są na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie warunków atmosferycznych. Dlatego, żeby jak najlepiej oraz najdłużej spełniały swoje zadanie, powinny być wykonane z materiałów wysokiej jakości. Na co zwrócić uwagę wybierając separator parkingowy, oraz jakie inne zastosowanie może mieć ten użyteczny element?

Na co zwrócić uwagę wybierając separator parkingowy

Tak jak wspomnieliśmy, przy wyborze separatora najważniejsza jest jego wysoka jakość. Dotyczy to zarówno materiałów, których użyto przy jego produkcji, jak i pokrywających go oznaczeń kolorystycznych. Separatory i ograniczniki najczęściej wykonuje się z wytrzymałego tworzywa sztucznego oraz maluje specjalną farbą, która ma za zadanie sprawić, że element będzie lepiej widoczny.

Inne zastosowanie separatorów parkingowych

Separator parkingowy oraz ogranicznik skrajni stosuje się najczęściej na parkingach, ale to nie jedyne miejsca, gdzie mogą być użyteczne. Oprócz tego często korzysta się z nich na halach produkcyjnych, a także przy wydzielaniu terenu robót budowlanych. Z separatorów chętnie korzysta się też w garażach podziemnych i w wydzielonych strefach parkowania.

Separatory parkingowe dostępne w naszej ofercie

Każdy separator parkingowy dostępny w naszym sklepie odznacza się wyjątkową trwałością. Oferowane przez na ograniczniki zostały wykonane z najwyższej jakości tworzywa, pochodzącego częściowo z recyklingu. Ich powierzchnię pomalowano farbą chlorokauczukową nałożoną na podkład z masy chemoutwardzalnej. Dzięki temu ich barwy są odporne na ścieranie, a kolory nie tracą intensywności nawet po długim czasie użytkowania.

Wśród naszych propozycji przygotowaliśmy dla Ciebie separatory w kolorze żółtym, czarnym oraz czarno-żółtym, a także specjalne separatory z napisem STOP. W sklepie dla-przemyslu.pl znajdziesz również ograniczniki umożliwiające zamontowanie znaków drogowych i tworzenie ciągów komunikacyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij