Programy afiliacyjne dla blogerów i influencerów

Programy afiliacyjne dla blogerów i influencerów

Dzięki programom afiliacyjnym prowadzenie własnej strony internetowej, bloga czy profilu w social media stało się zajęciem potencjalnie korzystniejszym finansowo. Bycie influenserem może bowiem wiązać się nie tylko z indywidualnymi kontraktami reklamowymi, ale również z zarabianiem poprzez zautomatyzowane procesy. Dowiedz się, dlaczego warto i w jaki sposób wykorzystywać programy afiliacyjne w działalności internetowej.

Jak zmienia się rynek

Umieszczanie na stronach internetowych czy blogach bannerów reklamowych, pop-upów i innych form promocyjnych ma już długą tradycję. Nic dziwnego – twórcy stron WWW chcą zarabiać, korzystając z zainteresowania użytkowników. Jednak samodzielne poszukiwanie firm do współpracy, których materiały mogą pokrywać się z tematyką strony, jest żmudne, wymagające. W kontekście nawału pracy nad promocją własnej działalności zazwyczaj nie mamy czasu na rozglądanie się za firmami, które byłyby skore do opłacenia bannerów czy pop-upów.

Z drugiej strony reklamodawcy oczekują konkretów. Skoro sprzedają produkty, spoglądają na liczby. Wiedzą też, że do grupy docelowej bardzo łatwo dotrzeć poprzez wiarygodnych ambasadorów. Dziś to właśnie blogerzy i influencerzy definiują trendy, dzieląc się wieloma praktycznymi wskazówkami i trafnymi spostrzeżeniami. Często stanowią autorytety w danej dziedzinie. Ich strony internetowe i profile w social media są więc idealną platformą do bezpośredniego promowania konkretnych produktów. Jedno kliknięcie w trakcie lektury bloga może przenieść użytkownika do strony z opcją zakupu.

Marketing afiliacyjny jest idealną formą docierania do klientów, a jednocześnie osiągania korzyści przez każdą z zainteresowanych stron. Wystarczy, że popularny internauta używa wygenerowanego linku, z którego korzystają jego odbiorcy. Każdy zakup tą drogą oznacza realny zysk finansowy dla tego, kto poleca. Cały proces jest wygodny, transparentny i zautomatyzowany. Influencer, bloger skupia się na dostarczaniu ciekawych i wartościowych treści, a przy okazji zarabia, polecając produkty. Reklamodawcy też nie tracą czasu, ponieważ współpraca przebiega w ramach profesjonalnego, zautomatyzowanego systemu. Warto wspomnieć także o dynamice, z jaką przeobraża się rynek, bo porzucanie komputerów na rzecz urządzeń mobilnych wymusza odmienne podejście do kreowania i udostępniania treści, także w ramach skutecznych kampanii afiliacyjnych.

Korzyści z systemu PublBox

Rozpoczęcie przygody z systemem afiliacyjnym PublBox jest dziecinnie proste. Założenie konta trwa dosłownie kilka chwil. Po otrzymaniu unikalnego linku wystarczy go udostępnić – w mediach społecznościowych czy na stronie, zgodnie z planem na dotarcie do grupy docelowej.

Prowizja wynosi 30 % wszystkich płatności dokonanych za pomocą komputerowej wersji PublBox przez klientów polecających. Próg wypłat prowizji wynosi $50. Prowizje za poprzedni miesiąc są wypłacane za pośrednictwem PayPal w ciągu 10 dni roboczych od bieżącego miesiąca.

Za jednego klienta otrzymujesz w trakcie całego okresu korzystania z usługi przez klienta. Wypłacane są także bonusy afiliacyjne, więc opłaca się poszerzać grono klientów danego sklepu. Wypłatę otrzymuje się wygodnie, online, za pośrednictwem PayPal, na przejrzystych, prostych zasadach.

Sprzedaż produktów z korzyścią dla influencerów i blogerów

Możliwości PublBox znacznie wykraczają poza funkcję platformy afiliacyjnej. Dzięki temu narzędziu, prowadząc zaawansowane kampanie w mediach społecznościowych, planujesz wszystkie posty w jednym miejscu. Rozbudowany, a jednocześnie intuicyjny i zautomatyzowany harmonogram nie pozwala zapomnieć o żadnej publikacji i usprawnia prowadzenie regularnej, efektywnej komunikacji z grupą docelową. Poprzez kalendarz możesz nawet z tygodniowym wyprzedzeniem zaplanować wszystkie posty na prowadzonych kontach w mediach społecznościowych.

Sięgając po PublBox, korzystasz z gotowych do edycji i personalizacji szablonów postów, także w języku polskim. Projektowanie atrakcyjnych grafik jest z pomocą narzędzia banalnie proste – visual content tworzysz nawet na telefonie, od razu udostępniając treść lub planując jej publikację na kilka dni później. Bez problemu korzystasz z kanałów RSS, śledzisz statystyki i generowane wyniki wyświetleń konkretnych postów. Wiesz, co się sprawdza, a co wymaga jeszcze poprawki, żeby odbiorcy spędzali więcej czasu na Twojej stronie i byli bardziej aktywni. Wreszcie w ramach dostępu do systemu PublBox masz prawo do korzystania z ponad 60 lekcji w ramach e-learningu na temat marketingu w mediach społecznościowych.

W ramach platformy PublBox zarejestrowało się już pięćdziesiąt tysięcy użytkowników. Zauważ, jak wszystko spina się klamrą – nie dość, że zarabiasz na linkach afiliacyjnych, to jeszcze uczysz się i usprawniasz swoją działalność w mediach społecznościowych. Im efektywniej zarządzasz kontami czy blogiem, tym więcej jesteś w stanie zarobić.
Już dziś dołącz do grona zadowolonych użytkowników PublBox. Masz pasję? Lubisz komunikować się z osobami, które mają podobne zainteresowania? Zarabiaj na swoim sukcesie w przestrzeni internetowej, nie tracąc czasu i otrzymując przelewy za każdy produkt kupiony poprzez automatycznie wygenerowany link!

Programy afiliacyjne dla blogerów i influencerów

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij